Francúzsky jazyk & Francúzska gramatika - Francúzština online

francuzstina slider

Petra

Petra

Francúzština je už niekoľko rokov mojou srdcovou záležitosťou. Momentálne sa teším štúdiu 1. ročníka Lektorstva francúzskeho jazyka na Masarykovej univerzite v Brne.

Na portáli Francuzstina.eu a na svojom blogu La petite optimiste sa pokúšam odhaľovať zákutia tohto krásneho jazyka, predstaviť nejakú tú francúzsku, hudbu, filmy a iné fajnovosti a podeliť sa o tipy na jeho učenie.

"Fais de ta vie un rêve, et d'un rêve, une réalité." - Antoine de Saint-Exupéry

E-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.

7 tipov na rozšírenie slovnej zásoby

Rozhodnutie učiť sa francúzštinu alebo sa v nej zlepšiť často znamená len to, že sa rozhodneme prihlásiť na nejaký jazykový kurz. Nakúpime učebnice, nový zošit a potom len netrpezlivo čakáme, čo sa stane. Žiaľ často sa nestane vôbec nič alebo ak aj áno, tak to príchadza veľmi pomaly a nenápadne. A to mám pritom veľmi rada jazykové kurzy! Nuž, ale ak si (tak ako ja) len v deň kurzu rýchlo zopakujete slovíčka a spravíte nejaké to cvičenie, tak žiadne zázraky nečakajte. A hlavne, nie je to: Vôbec. Žiadna. Sranda. 

Môžete navštíviť ...

Newsletter

Newsletter
Prihlásenie sa na odoberanie noviniek.
Meno a priezvisko
Invalid Input
Email (*)
Povinné pole.

Nesprávny vstup
Odoslať

Mohlo by vás zaujímať

Top of Page