LETNÉ KURZY začiatočníci

Júlový rýchlokurz pre začiatočníkov

Chystáte sa na dovolenku do Francúzska alebo francúzsky hovoriacej krajiny? Využite túto príležitosť a zapíšte sa na rýchlokurz francúzštiny. Počas jedného týždňa sa spoločne naučíme základné pozdravy, ako predstaviť seba a svoju krajinu, ako si kúpiť zmrzlinu na pláži, objednať fruits de mer v reštaurácii alebo sa prihovoriť šarmatnému Francúzovi či Francúzske na trhu. Hodiny prebiehajú každý deň od pondelka do piatka, od 17:00 do 18:00 v Devínskej Novej Vsi. Štyri hodiny vyučuje slovenský lektor, jedna hodina je s francúzskym lektorom.


Čas: pondelok - piatok, 17:00-18:00

Trvanie kurzu: 1.7 - 5.7 (5x60min) 

Počet účastníkov v kurze: 3 – 6

Cena kurzu: 50€ (vrátane materiálov)

 

Júlový rýchlokurz pre maminy začiatočníčky

Maminy, premýšlate už dlhšie nad tým, že by ste sa začali učiť francúzštinu, len ste sa k tomu zatiaľ neodhodlali? Máte výbornú príležitosť zapísať sa na náš 4-dňový rýchlourz francúzštiny a vyskúšať si tento krásny jazyk. Hodiny prebiehajú ráno aj s detičkami, takže sa nemusíte obávať, že by ste ich museli nechávať doma.  Na kurze sa spoločne naučíme základné pravidlá výslovnosti, pozdravy,  povieme si niečo o Francúzoch a o Francúzsku a odporúčame miesta na dovolenku. 


Čas: pondelok - štvrtok, 8:45-9:30

Trvanie kurzu: 1.7 - 4.7 (4x60min) 

Počet mamičiek v kurze: 3 – 5

Cena kurzu: 32€ (vrátane materiálov)

 

 

Augustový rýchlokurz pre falošných začiatočníkov

Vrátili ste sa z dovolenky plní dojmov a motivácie učiť sa francúzštinu? Prihláste sa na náš rýchlokurz pre falošných začiatočníkov. Počas jedného týždňa budeme spoločne konverzovať na tému cestovanie, povieme si ako sa na dovolenku zbaliť, rezervovať ubytovanie, opýtať sa na cestu či kde sa dobre najesť. Hodiny prebiehajú každý deň od pondelka do piatka, od 17:00 do 18:00 v Devínskej Novej Vsi. Štyri hodiny vyučuje slovenský lektor, jedna hodina je s francúzskym lektorom. 


Čas: pondelok - piatok, 17:00-18:00

Trvanie kurzu: 19.8 - 23.7 (5x60min) 

Počet účastníkov v kurze: 3 – 6

Cena kurzu: 50€ (vrátane materiálov)