Kurzy francúzštiny

Zapíšte sa na online kurz už dnes. Počet miest je obmedzený, v každom kurze sú maximálne štyria študenti. Veríme, že menej je naozaj viac a na kvantite záleží rovnako ako na kvalite. Aktuálna ponuka kurzov: ponuky online kurzov francúzštiny


Letné mesiace sú už tu a  s nimi aj nová ponuka letných kurzov. Všetky naše hodiny prebiehajú online, preto si nás môžete bez problémov vziať so sebou, kdekoľvek budete. V letnej ponuke máme nové konverzačné kurzy na úrovni A2, B1 a B2. Každý mesiac je tematický a obsah hodín je prispôsobený danej úrovni. Najbližšie nás čakajú:

Júl - Vacances et voyages

August - Cuisine française

U nás ale dostanete aj niečo naviac. Súčasťou konverzačného kurzu je aj webinár s rodeným Francúzom/Francúzskou, ktorý bude priamo z daného odvetvia a porozpráva nám o svojich skúsenostiach a zážitkoch. V prípade, že by ste sa webináru nemohli z akýchkoľvek dôvodov zúčastniť, nahráme Vám ho a pošleme priamo na Váš email.

Pre úroveň A1 sme pripravili ranný kurz pre úplných začiatočníkov a taktiež júlovú intenzívku. 

Pripomíname, že všetky naše kurzy prebiehajú online, takže sa môžete prihlásiť bez ohľadu na to, či ste z Bratislavy, Popradu, Sniny alebo sa momentálne nachádzate v Paríži. Maximálny počet účastníkov v každom kurze sme znížili na štyroch, keďže chceme dať všetkým študentom priestor a možnosť vyjadriť sa.

Vyberte si z našej aktuálnej ponuky online kurzov a príďte sa sami presvedčíť, že učenie francúzštiny môže byť naozaj spojením príjemne a užitočne stráveného času.