Kurzy francúzštiny

Zapíšte sa na online kurz už dnes. Počet miest je obmedzený, v každom kurze sú maximálne štyria študenti. Veríme, že menej je naozaj viac a na kvantite záleží rovnako ako na kvalite. Aktuálna ponuka kurzov: ponuky online kurzov francúzštiny


Letné mesiace sú už za nami a postupne sme sa vrátili do pracovného kolobehu. Pre všetkých zaneprázdnených nadšencov francúzštiny prinášame ONLINE kurzy, ktoré si bez problémov môžete vziať so sebou, kdekoľvek budete. Kurzy všeobecnej francúzštiny začínajú koncom septembra a trvajú 13 týždňov. Od októbra sú v ponuke aj konverzačné kurzy, ktoré sa tematicky menia každý mesiac. 

Október - Sport

November - Education

December - Santé

U nás ale dostanete aj niečo naviac. Súčasťou konverzačného kurzu je aj video nahrávka s rodeným Francúzom/Francúzskou, ktorý bude priamo z daného odvetvia a porozpráva nám o svojich skúsenostiach a zážitkoch. Nahrávku Vám zašleme priamo na Váš email počas konania kurzu.

Pre úroveň A1 sme pripravili ranný kurz pre falošných začiatočníkov na dvoch rôznych úrovniach. . 

Všetky naše kurzy prebiehajú online, takže sa môžete prihlásiť bez ohľadu na to, či ste z Bratislavy, Popradu, Sniny alebo sa momentálne nachádzate v Paríži. Maximálny počet účastníkov v každom kurze sme znížili na štyroch, keďže chceme dať všetkým študentom priestor a možnosť vyjadriť sa.

Vyberte si z našej aktuálnej ponuky online kurzov a príďte sa sami presvedčíť, že učenie francúzštiny môže byť naozaj spojením príjemne a užitočne stráveného času.