Články

INDIVIDUÁLNE HODINY

Chceli by ste radšej navštevovať kurz šitý naozaj na mieru, na ktorom sa naši lektori prispôsobia vašim konkrétnym potrebám? Potom sú naše individuálne kurzy vhodné práve pre vás. Budete sa na nich učiť svojím tempom a zameriame sa na oblasti, ktoré sú pre vás najpotrebnejšie, či už v práci alebo súkromí.

Réveillon de la saint Sylvestre - 2

J’ai pour tradition de fêter l’arrivée de la nouvelle année avec des amis et le plus simplement possible. Nous nous retrouvons tous les ans avec 3 couples d’amis très proches et leurs enfants. Tout le monde arrive vers 17h et nous préparons le repas du soir tous ensemble…chacun apportant ce qu’il faut pour faire les entrées, le plat, le dessert, etc…

Réveillon de la saint Sylvestre - 1

En France, le réveillon de la nouvelle année est plutôt une célébration qui se fait entre amis au contraire du réveillon de Noël qui est plutôt l’occasion de se retrouver en famille, même pour ceux qui n’ont pas de confession catholique comme moi.

V Paríži s dieťaťom

Po absolvovaní intenzívneho kurzu koncom augusta som sa podobne ako zopár mojich študentov rozhodla vycestovať na predĺžený víkend do Francúzska. Aj keď návšteva Paríža už « x-tý krát » neznela natoľko exoticky ako slnečné Côte d´Azur alebo la Corse, predsa len bola v niečom zásadne iná ako pominulé roky. Cestovala som totiž vo dvojici so svojím, o pár mesiacov, dvojročným synom Borisom. Výletovať v Paríži ako samostatne fungujúca jednotka, príp. s inými samostatne fungujúcimi jednotkami je pomerne odlišné než sa vybrať na cestu sama mamička.